Ο Μάνταλος 'ψάχνεται' να φύγει από την ΑΕΚ Έκατσαν στο χορτάρι να διαμαρτυρηθούν για τη διαιτησία Αδιανόητο γκολ από φάουλ πίσω από τη σέντρα Απίστευτη ασίστ με τακουνάκι στο Κόπα Άφρικα Σκοράρει...κοιτάζοντας αλλού!

9 Δεκ 2018

Ο Βούκοβιτς τα έκανε όλα στη Ξάνθη

Η Ξάνθη και ο Ολυμπιακός έμειναν στο 1-1 στα Πηγάδια, σε ένα παιχνίδι που τα είχε όλα γκολ, ευκαιρίες, αποβολή, δοκάρια, αμφισβητούμενες φάσεις, αλλά μόνο έναν σκόρερ, τον Γιάγκος Βούκοβιτς. Με αυτογκόλ του Σέρβου στόπερ προηγήθηκε η ομάδα της Θράκης. Με δικό του τέρμα ισοφάρισαν οι Πειραιώτες
που υποχρεώθηκαν να παίξουν για 22 λεπτά με παίκτη λιγότερο, εξαιτίας της αποβολής του Ποντένσε. Ο Πορτογάλος εξτρέμ είχε περάσει στο ματς στο 30’ στη θέση του Ναουέλ, ο οποίος αποχώρησε με μυϊκό πρόβλημα τραυματισμού. Σε ένα ακόμη ματς οι "ερυθρόλευκοι" δημιούργησαν πολλές ευκαιρίες, ενώ η Ξάνθη βρήκε γκολ μετά από 344 λεπτά.